Tatil Sepeti'ni Tercih Etmeniz İçin 7 Neden

Tatil planlaması yaparken, birçok önemli detayı düşünmeniz gerekiyor. Nerede ve nasıl bir tatil konsepti istediğinizden başlayarak, ulaşımdan konaklamaya kadar birçok konuda bilgi ve danışmaya ihtiyaç duyuluyor. Bütün bunları, yoğun iş temponuzun arasında araştırmak, en uygun tatil fırsatlarını yakalamak ve değerlendirmek, önemli  bir zaman kaybına neden oluyor. Sizin yerinize tüm bunları bir araya getirip sunan ve ihtiyacınız olan tatil fırsatını, rakipsiz fiyatlarla sağlayan Tatil Sepeti‘ni Tercih Etmeniz İçin 7 Neden bulunuyor:

Ürün Çeşitliliği

Tatil Sepeti, yurt içinde ya da yurt dışında tatil yapabileceğiniz, birbirinden farklı konseptlerde ürün çeşitliliği sunuyor. Deniz ve güneş tatilleri, kayak tatilleri, gemi tatilleri; bunlardan birkaçını oluşturuyor. Tatil fırsatları dışında, Tatil Sepeti’nin araç kiralama ve uçak bileti gibi hizmetleri de bulunuyor. Şehir içi otelleri ya da tatil otelleri gibi farklı seçenekleriyle, hem iş hem de gezi için birçok duruma uygun çözüm önerileri sunuluyor. Hangi amaçla olursa olsun, işinizi kolaylaştıracak ürünler, Tatil Sepeti’nin geniş ürün gamında yer alıyor.

Taksit Avantajları

Tatil Sepeti’yle planlayacağınız tüm gezileri, kredi kartınızla kolayca ödeyebilirsiniz. Üstelik, Tatil Sepeti’nin anlaşmalı olduğu bankalarla birlikte düzenlediği çeşitli kampanyalarla, mevcut taksitlendirmenin yanı sıra ekstrenizde ek indirim fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Kredi kartınız ile yapacağınız taksitlerde, kazanacağınız ödül puanları daha sonra kullanmak üzere biriktirerek ayrıca farklı bir avantaj elde edebilirsiniz. Tatil Sepeti, 9 taksit avantajı ile mükemmel tatil fırsatları sunuyor. Banka kampanyaları, düşük faizli tatil kredileri ve rakipsiz taksit fırsatlarını Tatil Sepeti’nin profesyonel hizmetleri arasında bulmak kolayca mümkün oluyor.

Erken Rezervasyon Fırsatları

Önceden planladığınız tatillerde, Tatil Sepeti’nin size çok özel teklifleri bulunuyor. Erken rezervasyonda %50’ye varan indirim fırsatları, heyecan verici tatil avantajları sağlıyor. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz koşullarda tatil yapmak hayal değil. Erken rezervasyon fırsatıyla yarı yarıya indirim fırsatını yakalamak, hayal gibi bir tatilin kapılarını açıyor. Ulaşım, uçak bileti ya da araç kiralama seçenekleri ile bir araya getirdiğiniz erken rezervasyon fırsatları sayesinde, oldukça hesaplı fiyatlarla tatil yapmanız mümkün hale geliyor.

Dünyanın Her Yerinde Tatil İmkanı

Tatil Sepeti’nin sunmuş olduğu geniş tatil seçenekleri, hem yurt içi otel ve hem de yurt dışı otel imkanlarını içeriyor. En uygun fiyatlarla, yurt içinde ya da dışında, dilediğiniz özelliklerde otel fırsatlarını bir arada sunan Tatil Sepeti, benzersiz fiyatlarıyla cazip seçenekler sunuyor. Yurt içi ve yurt dışı tur seçenekleri ile tatilinizi profesyonel rehberler eşliğinde, kusursuz bir hale getirebilirsiniz. Tatil Sepeti’nin yurt içi ve yurt dışı tur programları, unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

Araç Kiralama Hizmeti

Seyahatinizi araçla yolculuktan yana planlamak isterseniz, bunun için de Tatil Sepeti’nin özel hizmet paketleri bulunuyor. Uçakla seyahatinizi özel aracınızla devam ettirmeniz için, kullanım şartlarınıza uygun özelliklere sahip yüzlerce ürün, Tatil Sepeti ile çok pratik bir biçimde hizmetinize sunuluyor. Dünyanın en büyük araç kiralama firmalarından olan Enterprise ile Tatil Sepeti’nin iş birliği sayesinde, hem konforlu hem de güvenli seyahat, çok cazip kiralama koşullarıyla kusursuz hale geliyor.

Özel Durumlarda İptal Hakkı

Tatilinizi planladınız ve son anda bir engel çıktıysa; son 3 güne kadar iptal hakkı Tatil Sepeti tarafından sunulan, çok özel bir ayrıcalık. Erken rezervasyon güvence paketini satın alarak, olabilecek sürpriz durumlara karşı, koşulsuz para iadesi elde edebilirsiniz. Güvence paketini almak, ödediğiniz ücretin tamamını geri almanız için adeta sigorta niteliği taşıyor.

Düşlediğiniz tatil için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi, tatilsepeti.com adresinde bulabilir, bütçenize uygun tatil fırsatlarını en kusursuz koşullarla yakalayabilirsiniz.