Hangi Burç, Hangi Avrupa Şehrini Ziyaret Etmeli? Burçlar, kişilerin yaşam şekli, alışkanlıkları ve zevkleri konusunda belirleyici oluyor. Seyahat tercihleri ve beklentileri de burçlara göre farklılık gösteriyor. Siz de burçlara göre tatil önerilerine göz atarak karakter özelliklerinize ve beklentilerinize en uygun rotayı keşfedebilir, seyahatinizi unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Koç Burcu – Budva, Karadağkoç burcu

Koç burçları, hareketli ve maceracı yapıları nedeniyle yeni şeyler deneyimleyebilecekleri tatillerden hoşlanıyor. Yeni lezzetler tatmak, ekstrem sporlar yapmak ve doyasıya eğlenmek bir Koç burcunun hayalindeki tatilde olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bu nedenle dalış, yelken, yamaç paraşütü gibi sportif aktivitelere katılıp, sıra dışı Balkan lezzetlerini keşfedebilecekleri Budva seyahati Koçlar için ideal!

Boğa Burcu – Londra, İngilterelondra uçak bileti

Lükse ve rahatlığa düşkünlüğüyle bilinen Boğalar için konforlu konaklama imkanları, hareketli gece hayatı, kaliteli yemekler ve sanatsal aktiviteler önem taşıyor. Tarih, kültür-sanat ve eğlence turizmini bir arada sunan Londra, Boğa burcu insanına en uygun tatil rotaları arasında ilk sırada yer alıyor.

İkizler Burcu – İbiza, İspanyaikizler burcu

Sosyal ve sıcakkanlı İkizler burcu insanı, yeni arkadaşlıklar kurmaktan ve eğlenmekten hoşlanıyor. Tertemiz plajları, eşsiz doğası, gece kulüpleri, misafirperver ve cana yakın insanları ile bilinen İbiza Adaları, keyifli bir yaz tatili geçirmek isteyen İkizler burcu için son derece uygun bir seçenek.

Yengeç Burcu – Santoron, Yunanistanyengeç burcu

Ev konforuna alışkın olan Yengeçler, seyahatlerinde de rahatlığı ve güvenliği ön planda tutuyor. Tanıdık lezzetleri, Akdeniz sıcaklığı ve sakin şehir hayatı nedeniyle Santorini Adaları, Yengeç burçları için mükemmel bir tatil fırsatı sunuyor.

Aslan Burcu – Kopenhag, Danimarkaaslan burcu

Doğuştan lider olan Aslan burçları sakin ve izole kentler yerine kalabalık yerlerde tatil yapmayı tercih ediyor. Kopenhag‘ın hareketli şehir hayatı, kültürel aktiviteleri ve sandallarla gezilebilen kanalları sofistike bir tatil yapmak isteyen Aslanlara hitap ediyor.

Başak Burcu – Paris, Fransabaşak burcu

Planlı, programlı bir yaşam şekli benimseyen Başak burçları entelektüel ve romantik mizaçlarına uygun bir tatil yapmaktan hoşlanıyor. Paris‘in karmaşadan uzak, sakin ve sistematik şehir yapısı, Başaklara hem kültürel aktivitelere katılıp, hem de bol bol dinlenebilecekleri bir tatil olanağı sağlıyor.

Terazi Burcu – Moskova, Rusyaterazi burcu

Dengeli ve uyumlu bir yapıya sahip olan Terazi burçları için en ideal tatil rotası, arkadaş gruplarıyla birlikte keyifli ve kaliteli zaman geçirecekleri büyük şehirler oluyor. Tarihi mekanları, kültürel ve sanatsal aktivitelerinin çeşitliliği ile Moskova, Terazilere unutamayacakları bir tatilin kapılarını aralıyor.

Akrep Burcu – Helsinki, Finlandiya

Tatilden en büyük beklentisi dinlenmek ve kendisiyle baş başa kalabilmek olan Akrepler için kuzey ışıklarını gözlemleyip, doğayla baş başa bir tatil geçirecekleri Helsinki oldukça uygun bir seçenek oluyor.

Yay Burcu – Vilnius, Litvanyayay burcu

Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven Yay burçları uzun yolculuklardan ve farklı kültürleri tanımaktan büyük zevk alıyor. Yöresel tatları, her yıl düzenlenen halk festivalleri ve benzersiz doğasıyla Vilnius, Yaylar için harika bir tatil imkanı sunuyor.

Oğlak Burcu – Prag, Çekyaoğlak burcu

Doğa ve tarih turizminin en çok hitap ettiği burç olan Oğlak burcu, tarihe tanıklık eden yerleşim yerlerini gezmekten büyük keyif alıyor. Bu nedenle Prag, Oğlaklar için cazip bir tatil rotası oluyor.

Kova Burcu – Lizbon, Portekizkova burcu

Maceracı bir ruha sahip olan Kovalar; farklı kültürler keşfetmekten ve sıra dışı yerleri ziyaret etmekten hoşlanıyor. Her yıl binlerce turistin uğrak noktası olan Lizbon, şehri çevreleyen kaleleri, benzersiz mutfağı ve temiz plajlarıyla enerjik Kovalara hitap ediyor.

Balık Burcu – Budapeşte, Macaristanbalık burcu

Sakin, huzurlu ve eğlenceli yapılarıyla bilinen Balık burçları seyahat etmeyi, yeni şeyler öğrenmek ve hayal güçlerini geliştirmek için büyük bir fırsat olarak görüyor. İlgi çekici mimarisi, zengin tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle Budapeşte, Balıklar için son derece uygun bir tatil merkezi.