Tatil dendiğinde çoğu zaman akıllara yaz ayları geliyor. Ancak, kış mevsiminde ortaya çıkan eşsiz manzaralar, tarihi şehirlerin bembeyaz bir örtüyle kaplanması, harika kayak parkurlarına sahip olan bölgeler sayesinde kış aylarında da harika bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Promosyonlu Kış Tatilleri yaklaşırken sunulan promosyonlu turlar & ekonomik uçak bileti fırsatlarını yakalayabilir ve bu soğuk ayları, eğlenceli ve sıcacık hatıralara çevirebilirsiniz.

Balkanlarda Kış Bir Başka

Soğuk hava dalgaları Balkanlar’dan gelmeden, siz Balkanlara gidebilirsiniz. Kış mevsiminde, eşsiz manzaralara sahip olan birçok Balkan ülkesi, tatilcilere harika deneyimler sunuyor. Sınır komşumuz olan Bulgaristan, kış turizmi için oldukça güzel bir tercih haline geliyor. Hem ülkemize yakın olan bu ülke içinde Bansko, Pamporovo, Chepelare ve Borovets gibi birçok kayak merkezi bulunuyor. Ucuz otelleri ve ucuz uçak bileti fırsatları ile gidebileceğiniz bu ülkede, harika bir kayak deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şatolarıyla ünlü Romanya’da kış aylarında harika doğasıyla dikkat çekiyor. Tuna nehrinin geçtiği altı ülkeden birisi olan Romanya, tatilcilere harika manzaralar sunuyor. Balkanların biraz daha orta bölgelerinde bulunan Sırbistan’ın vizesiz, ucuz ve kış aylarında bile insanın içini ısıtan tarihi sokakları ile mükemmel bir tatil deneyimi elde edebilirsiniz. Tüm balkanları kapsayan turlar ile Bulgaristan’ın kayak merkezlerini, Romanya’nın şatolarını, Sırbistan’ın tarihi sokaklarını, Hırvatistan’ın kıyılarını, Bosna Hersek’in cana yakın insanlarını, Karadağ ve Arnavutluk gibi ülkelerin bembeyaz manzaralarını deneyimleme şansına sahip olabilirsiniz. Balkanlara yapılan birçok promosyonlu tur bulabilirsiniz.

Balkanlarda Kış Bir Başka

Orta Avrupa’dan Eşsiz Manzaralar

Balkanlar sizin için çok yakın geliyor ve daha da uzaklaşmak istiyorsanız Orta Avrupa turları tam size göre. Erken rezervasyon fırsatları ile Balkanlar kadar ucuz ve hesaplı. Prag (Çek Cumhuriyeti), Orta Çağdan kalma havası, özellikle kış aylarında turist kaynayan sokakları ile oldukça canlı bir şehir olarak sizi tatmin edebilir. Ya da Macaristan’da bulunan Budapeşte, UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan Balıkçı Tabyası, eşsiz ormanları, Tuna Nehri gezileri ve doğayla iç içe olan Margaret adası ve ucuz uçak bileti fırsatları ile iyi bir seçenek haline gelebilir.

Orta Avrupa deyince Alpler’den bahsetmemek olmaz! Bu dağ silsilesi, Orta Avrupa şehirlerinin birçoğundan gözükür ve özellikle kış aylarında eşsiz manzaralar sunar. Zürich, Milano, Nice, Cenevre ve Strasbourg gibi birçok şehri ve ülkeyi kapsayan turlar ile Alpler’in heybetli ve insanı şaşırtan görüntülerini deneyimleyebilirsiniz. Özellikle kış mevsimi yaklaşırken yapılan erken rezervasyonlar sayesinde dağ evlerinde eğlenceli dakikalar geçirebilir ve tatilinizi daha hesaplı hale getirebilirsiniz.

Orta Avrupa'dan Eşsiz Manzaralar

Yurt İçinde de Eşsiz Manzaralar Yakalayın

Promosyonlu yurt içi turları da tatilcilere eşsiz fırsatlar sunuyor. Dört mevsimi bir arada yaşayan ülkemizde de kış turizmi oldukça gelişmiş durumda. Bursa, Erzurum, Kayseri, Bolu, Kocaeli, Kars ve hatta İzmir’de bile kayak turları yapabilirsiniz. Erken rezervasyon ve ekonomik uçak biletleri ile birden fazla bölgeye kısa sürede giderek harika bir kış turu gerçekleştirebilirsiniz. Tur yerine belirli bir bölgede kamp yapabilir, kar manzarası eşliğinde şömine veya mangal deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kışın daha güzel olan Karadeniz de bir seçenek haline geliyor. Özellikle yaylalarda bulunan dağ evleri ile harika bir kış deneyimi yaşayabilir ve birçok anı biriktirebilirsiniz. Birbirinden farklı seçeneklerle ve kalış süreleriyle sunulan promosyonlu kış tatili fırsatları sayesinde sevdiklerinizle mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Promosyonlu turlar ve ekonomik uçak biletleri ile dilerseniz yurt dışı, dilerseniz de yurt içi turlara katılabilirsiniz.