yılbaşında avrupa tatili

Yeni yıla girmeye sayılı günler kaldı. Yeni yılı başka bir ülkede, şehirde girmek ister misiniz? Yılbaşı kutlamalarının aklınızı başından alacağı 10 şehri sizler için araştırdık.

1.Las Vegas

Partilerle, gece hayatıyla aranız iyiyse Las Vegas yılbaşına girmek için dünya üzerindeki en ideal yerlerden. Şehir yılın bu gününde tüm ışıltılarıyla sokaklara taşıyor neredeyse tüm otellerin yılbaşı programları ve sokak partileriyle yıllar boyu hatırlayacağınız birer eğlenceye dönüşüyor.las vegas otelleri

2.Paris

Eğlence ve romantizm sanıldığının aksine bir arada olabilir. Hayatınızda ister sevdiğiniz biri olsun isterseniz arkadaşlarınızla geçirecek olun, Paris Eyfel Kulesi’nin etrafında beliren ışıkları, havai fişekleri ile yüzünüzde kocaman bir gülümseme, kalbinizde ise sıcacık duygular hissettirecek nadir şehirlerden.

paris turları

3.Sydney

Yılbaşı her zaman karlar altında kutlanmak zorunda değil. Kışın ortasında sıcacık bir yaz gecesinde yeni yıla girmek isteyenler için Sydney sanki yazın yapılan bir kumsal partisi gibi. Her sene belirli bir temanın belirlenerek Harbour Köprüsü’ne taşındığı bu gecede muhteşem bir havai fişek gösterisi izleyeceğinizi garanti ederiz.

sydney turları

4.Barcelona

Akdeniz insanının sıcaklığını sokaklarında karış karış hissedeceğiniz Barcelona‘da yılbaşı rengarenk ve bol müzikli bir şölene dönüşür. Önünden geçtiğiniz her bir mekandan taşan seslerle kıpır kıpır insanların dans ederek yeni yılı kutladıklarını görebilirsiniz. Göreceğiniz bir diğer şey ise bol miktarda yemek olacaktır.

barselona turları

5.Dubai

Alışılmışın dışında bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız Dubai hem otantizmi hem de sıcaklığıyla sizi bekliyor. Gösterişli binalarıyla dikkat çeken şehir yılbaşına da tam kendine yaraşır şekilde muhteşem ışık ve havai fişek gösterileriyle giriyor.

dubai turları

  1. 6.Amsterdam

Sizin için eğlence demek tek bir yere takılıp kalmak yerine hareket demekse Amsterdam tam size göre. Özgürlük ve hareketin kenti Amsterdam, yılbaşına sadece gece girmez, kutlamaları neredeyse 24 saat boyunca devam eder.

amsterdam uçak bileti

7.Moskova

Peri masallarına inanır mısınız? Beyazlarla kaplı masallardan fırlamış mimarisiyle Kızıl Meydan‘ı gördüğünüzde emin olun inanacaksınız. Yılın her zamanı muhteşem olan meydanın yılbaşında bambaşka bir ışıltıya bürünmesi ayaklarınızı yerden kesebilir.

moskova turları

8.Rio

Karnavallar kenti Rio’da yılbaşı daha da bir hareketli geçer. Kente yılbaşı için gittiğinizde aklınızda kalacak en önemli şeyler; bitmeyen müzik tınıları, beyaz giyen insanlar ve dans olacak.

rio karnavalı biletleri

9.Dubrovnik

Bütün senenin yorgunluğunu yeni yılda keyifle eğlenirken atmak istiyorsanız müzik ve etkinlikleriyle eğlencesi bol ama yorgunluğu nispeten daha az olan Dubrovnik tam size göre. Özellikle deniz mahsullerini sevenler için tam bir cennet olduğunu da hatırlatalım.

dubrovnik tatili

10.Edinburgh

Yılbaşını sadece bir gün değil 3 gün 3 gece kutlamak isterseniz, Edinburgh bunu size dolu dolu yaşatacak nadir şehirlerden. 3 gün boyunca müzikten sanata, sokak partilerinden keyifli zamana doyabilirsiniz.

Siz de bu sene yeni yıla yepyeni bir atmosferde girmek isterseniz Tatil Sepeti‘ndeki yılbaşı tatili turlarına mutlaka göz atın. Hayallerinizdeki yılbaşı gecesini dilediğiniz şehirde yaşayın!

edinburgh turları