Stresli ve yoğun geçen iş ya da okul hayatı nedeniyle tatil yapmak her geçen gün daha büyük ihtiyaç haline geliyor ve oldukça önem kazanıyor. Ancak yine okul ya da iş yoğunluğu nedeniyle tatil için yeterli zamanı yaratmak fazlasıyla zorlaşıyor. Bu noktada hafta sonları ile birleşen resmi tatil günleri, tatil severlerin kurtarıcısı oluyor. Bu yıl 1 Mayıs İşçi Bayramı’nın Salı gününe denk gelmesi, Pazartesi günü izin alma imkanı bulanlar için 1 Mayıs’ta 4 gün Tatil Yap! Bu 4 günlük tatil seçeneği hem üniversite öğrencileri hem de özel sektör çalışanları için kaçırılmayacak bir tatil şansı olarak değerlendiriliyor. İster aileniz ya da arkadaşlarınızla doyasıya eğlenme fırsatı bulabilir isterseniz doğa ile iç içe dinlenme imkanı sunan bir tatil tercih edebilirsiniz.

Profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleştirilen tur gezileri, hem eğlenme hem dinlenme fırsatı yaratan eşsiz tatil seçenekleri sunuyor. 4 günlük tatil şansını en verimli şekilde değerlendirmek isteyen tatilcilerin ortak noktası olan turlar, birbirinden farklı rotalar ile çeşitli tatil temalarını bir araya getiriyor. Baharın gelişiyle birlikte çok daha çeşitli şekillerde düzenlenen gezi ve tur seçenekleri, hem yurt içi hem de yurt dışı rotalar ile keyifli tatil imkanları sunuyor. Sizin de iç sesiniz “1 Mayıs’ta 4 gün tatil yap!”diyorsa; dinlenme ve eğlenceyi bir arada bulabileceğiniz dört günlük tur çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:

Kapadokya Turu:  

Yurt içi turlar içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olan Kapadokya Turu, eşsiz doğa manzarası ile eğlencenin bir araya geldiği keyifli bir tatil imkanı yaratıyor. Göreme Açık Hava Müzesi, Ihlara Vadisi, Asmalı Konak, taş atölyeleri ve şarap mahzenleri gibi şehrin önemli kültürel miraslarını yakından görme fırsatı yakalayacağınız bu keyifli tur gezisi ile Kızılırmak kenarında keyifli yürüyüşler yapabilir; balon turlarına katılarak da eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Ege’nin Saklı Köyleri Turu: 

Baharın tüm güzelliklerini bir arada sunan Ege’nin Saklı Köyleri Turu, şehir hayatının yoğunluğundan uzaklaşmak ve doyasıya dinlenmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Aydın, Muğla ve İzmir gibi Ege’nin başlıca şehirlerinin yer aldığı tur rotası, hem deniz hem doğa manzarası ile tatil severleri büyülüyor. 4 günlük tatil seçeneğinizi keyifli Ege turu ile değerlendirerek, birbirinden güzel tatil köylerini ve değerli kültürel mirasları ziyaret etme şansı yakalayabilirsiniz.

Uçaklı Karadeniz – Batum Turu

Olağanüstü havası ve eşsiz doğa manzaraları ile tatilinizin her anında dinlenme imkanı sunan Karadeniz, büyük şehirlerin yorgunluğundan uzaklaşmak isteyenler için kaçırılmayacak bir tatil seçeneği oluyor. Trabzon’dan başlayan Uçaklı Karadeniz – Batum Turu ile vize ve pasaporta ihtiyaç duymadan keyifli bir tatil imkanı bulabilirsiniz.

Saraybosna Turu: 

Bosna Hersek’in başkenti olan Saraybosna; tarihi binaları, köprüleri ve büyüleyici şehir mimarisi ile en çok ziyaret edilen tatil noktalarından biri oluyor. Birbirinden güzel yapıların ve 1. Dünya Savaşı’na ait izlerin bulunduğu tarih şehri, eşsiz doğa manzaraları ve eğlence mekanları ile de ziyaretçilerine keyifli bir tatil deneyimi sunuyor.

Likya Turu: 

Baharı Ege sahillerinde karşılamak isteyenler için kaçırılmaz fırsatları bir araya getiren Likya Turu, tatil severleri eşsiz doğa manzaralarının yer aldığı mavi bir yolculuğa çıkarıyor. Doyasıya dinlenme imkanı yaratan bu tur seçeneği ile siz de 4 günlük keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Promosyon Barcelona Turu: 

Gösterişli İspanyol dansları, eğlenceli Flamenko geceleri ve göz kamaştırıcı şehir müzeleri ile keyifli bir tatil imkanı yaratan Barcelona Turları, 4 günlük tatil seçeneğini yurt dışında değerlendirmek isteyenler için benzersiz fırsatlar sunuyor. Rehber eşliğinde düzenlenen turlar ile keyif dolu bir Barcelona gezisine çıkabilirsiniz!