erken rezervasyon

2004 yılından beri sunduğu avantajlı tatil olanakları ile müşteri memnuniyetini üst noktalara taşımayı başaran Tatil Sepeti, Türkiye’nin en önemli turizm portalları arasında yer alıyor. Birbirinden farklı otel ve bilet seçeneklerini aynı çatı altında listeleyen platformun en dikkat çeken yanını ise her yıl belirli aralıklarda düzenlenen erken rezervasyon kampanyaları oluşturuyor.

Keyif ve konfor içinde seyahat yapabilmenizi amaçlayan Tatil Sepeti, müşterilerini erken rezervasyon dönemlerinde birtakım cazip hizmetlerle buluşturuyor. Aşağıda yer alan avantajlı turizm hizmetlerini inceleyerek seyahat planını yapabilir ve sevdiklerinle birlikte beklentilerinin ötesinde bir tatil geçirebilirsin.

erken rezervasyon indirimleri

1) %50’YE VARAN İNDİRİMLER!

Tatil Sepeti güvencesi ile tatile çıkmak isteyenler, erken dönemlerde yaptıkları rezervasyonlar sonucu pek çok indirim olanaklarından yararlanma şansı elde ediyor. Hizmet ücretlerinin taban fiyatları üzerinden hesaplandığı kampanyalı günlerde, üstelik %50’ye varan artı indirimler de uygulanmakta. Erken rezervasyon fırsatlarını takip edebilir ve planladığın tatili daha ekonomik hale çevirebilirsin!

erken rezervasyon tatil fırsatları

2) 1 TATİL YERİNE 2 TATİL!

300.000’den fazla “gerçek” tatil değerlendirmesi ile seçim yapmanı kolaylaştıran turizm şirketi, tatil için ayırdığın bütçe ile bir yerine iki tatil yapabilmeyi mümkün kılıyor. Erken dönemlerde gerçekleştirdiğin rezervasyonlar sonucu, iki farklı tatil yapabilir, hem harika bir otelde konaklayabilir, hem de macera dolu bir tura katılabilirsin. Farklı destinasyonlarda, farklı tatil olanaklarının tadını çıkarmak için erken rezervasyon yapman yeterli!

erken rezervasyon tatil sepeti

3) İSTEDİĞİN OTELDE MÜSAİTLİK GARANTİSİ!

Erken rezervasyon işlemleri sayesinde hem tatilini hem de konaklayabilecek mekanını planlamış olacaksın. Böylelikle tatile çıkarken oda bulma sıkıntısı yaşamadan ve stres içerisine girmeden rahat bir şekilde seyahatine başlayabilirsin. Aylarca hayalini kurduğun otelde yer bulmak artık hayal değil!

erken rezervasyon müsait oteller

4) İPTAL GÜVENCE PAKETİ

Ücretsiz profesyonel tatil danışmanlığı yapan Tatil Sepeti, müşterilerine iptal güvence paketi dahilinde birtakım kolaylıklar sunuyor. Yurt içi turları ve yurt dışı turlarına özgü güvence paketlerinde ise turlara ait olan sözleşmelerin iptal iade koşulları dikkate alınıyor. Yurt içi otellerde konaklamak üzere başvuru yaptığında, herhangi bir mazeretin olmasa dahi rezervasyonunu iptal ettirebilir ve ödemiş olduğun ücreti geri alabilirsin. Bunun için konaklamandan 72 saat önce durumu iletmen yeterli. Erken rezervasyon faydaları arasında yer alan güvence paketi ile ayrıca gerçekleştirilen ücret kesintileriyle de karşılaşmazsın.

erken rezervasyon iptal güvence paketi

5) FİYAT FARKI İADE GARANTİSİ

Aralık’tan Mayıs ayına kadar 6 farklı periyotta gerçekleştirilen erken rezervasyon kampanyaları ile oluşabilen fiyat farklarının iadesi gerçekleştiriliyor. Örneğin: konakladığın bir otel, konaklama sürecine kadar www.tatilsepeti.com web sitesi üzerinde herhangi bir indirime girerse, arada oluşan fiyat farkını kolaylıkla talep etme hakkına sahipsin.

9 taksit imkanı

AYRICA VADE FARKSIZ 9 TAKSİT İMKANI!

Tüketici odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olan Tatil Sepeti, avantajlı ödeme seçenekleri ile de büyük kolaylık sağlıyor. Tatil Sepeti üzerinden satın alacağınız otel, tur veya uçak bileti gibi hizmet seçeneklerinin tümünde, kredi kartına, vade farksız 9 taksit fırsatı bulunuyor. Her bütçeye hitap eden erken rezervasyon olanaklarından faydalanarak, düşlediğin tatili veya tur programını kolaylıkla gerçeğe dönüştürebilirsin!