Yıllarca hayallerinizi süsleyen egzotik diyarlarda tatil yapmak, artık erken rezervasyon fırsatları ile umduğunuzdan çok daha kolay!

Filmlerde görüp de iç geçirdiğiniz yerler vardır: Egzotik tatil diyarları… İster tüm yılın yorgunluğunu ve stresini atmak, ister küçük bir kaçamak için olsun egzotik bir tatil, herkese iyi gelir. Ancak egzotik diyarlarda keyifli bir tatil yaşamanın çok pahalıya mal olacağı düşünülür. Oysa çok uygun fiyatlara erken rezervasyon ile egzotik tatil diyarlarını keşfedin.

Avrupa’da Bulunan Rüya Gibi Egzotik Tatil Diyarı: İzlanda

Avrupa, Amerika ve Uzak Doğu ülkelerinde bulunan egzotik yerlere giderek hem bambaşka kültürleri tanıma hem de kendinizi yenileyerek yoğun iş temposuna çok daha dirençli olarak başlama şansını yakalayabilirsiniz. Atlas Okyanusu’nun kuzeyinde bulunan İzlanda, Avrupa’nın en yüksek yaşam standardına sahip ülkelerden biridir. Gerek tarihi değerleri anlamında gerekse turistik anlamda dünyanın önde gelen yerlerinden biri olan İzlanda, bilinen aksine iklim olarak çok soğuk bir ülke değildir. İzlanda’ya seyahat etmek için en ideal zaman, haziran ayıdır. Ülkenin kuzey kesiminde güneş, haziran ayı boyunca tam 18 gün ufuk çizgisinde hiç batmadan durmaktadır. Böylesine seyir zevki yüksek bir olayı canlı canlı izleme şansını yakalamak için hiç vakit kaybetmeden erken rezervasyonunuzu yaptırıp tatil planlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

niagara selalesi

Amerika’da Lake Nehri’nin Hayat Verdiği Egzotik Diyar: Austin, Teksas

ABD’nin 11’inci; Teksas’ın ise 4’üncü büyük şehri olan Austin, tüm dünyada müziğin başkenti olarak tanınmaktadır. Şehirde bulunan yüzlerce canlı müzik mekanı ile tatilinizi gerçek bir müzik ziyafetine çevirebilirsiniz. İleri teknoloji ve nostaljiyi aynı anda yaşatan bir şehir olan Austin, tam ortasından geçen Lake Nehri ile kulaklarınıza eşlik eden canlı müzik tınılarına görsel bir şölen ekleyecektir. Austin’de rüya gibi bir tatili uygun fiyata yapmak için erken rezervasyon fırsatlarına göz atabilirsiniz.

austin texas

Uzak Doğu’nun “Melekler Şehri”: Bangkok

Egzotik diyarlara yapılacak bir tatil dendiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan Uzak Doğu’da bulunan Tayland’ın en büyük şehri olan Bangkok, halk arasında “Melekler Şehri” olarak da anılmaktadır. Tarihi ve kültürel bir tatil arayanların vazgeçilmez destinasyonlarından biri olan Bangkok’ta Budist tapınaklarından kraliyet sarayına kadar birçok farklı mekanı görme şansınız var. Son derece hareketli bir gece hayatına da sahip olan bu egzotik diyarın keyfini doya doya çıkarmak için erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Siz de tatil planınızı erkenden yaparak erken rezervasyon ile egzotik tatil diyarlarını keşfedin!
bangkok thailand